info@kilicoglulojistik.com

 
 

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 

Kılıçoğlu Lojistik, Türkiye'nin tüm şehirlerine, karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı, tüm limanlarına deniz yolu konteyner taşımacılığı, tüm hava limanlarına ve havalimanlarından kapıya teslim konteyner, hızlı kurye - kargo hizmeti ile; tüm ithalat - ihracat yüklerinizde, proje yüklerinizde, tekstil nakliye, ağır otomatik ve makina gönderi firmanıza her türlü nakliye hizmeti vermektedir.

Get the Flash Player to see this rotator.

 


Taşıma ve Dağıtım Hizmeti

folder_accept

Müşterinin ihtiyacına göre parsiyel taşımacılıktan komple taşımacılığa, frigo kasalı araçlardan, ağır proje yüklerine kadar her alanda dağıtım hizmetleri gerçekleştirmektedir. Taşıma takip sistemi ile aracın yükleme yerinden çıkışı ve teslimata kadar geçen sürede aracın nerede olduğu, malı ne zaman teslim edeceği hızlı iletişim süreciyle müşteriye aktarılır.

Bilgi birikimi ve bu bilgi birikimini destekleyecek profesyonel ve deneyimli iş gücü ile sahip olduğu dağıtım ağı üzerinde esnek, ölçeklenebilir ve çok alternatifli lojistik çözümler sunmakta, böylece müşterilerine hız ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Yenilenen bilişim altyapısının bileşenleri olan ve entegre çalışan; Nakliye Yönetim, Ambar Yönetimi Sistemleri ile tedarik zincirinin bütününde, hizmet alana en yüksek faydayı yaratmaktadır.

Fuar Taşımacılığı

folder_accept

Firmadan Fuara – Fuardan Firmaya çekici, vinçli taşımacılık.


Gerekli ekipman ve donanımla malzemelerin fuardaki standartlara yerleştirilmesi ve fuar bitince fuardaki malzemelerin aynı hassasiyetle yine firmaya taşınır.

Fuarlar, günümüzde üretici firmaların ürünlerini dış pazarlara açarak sergileyebildikleri ve ihracata ve ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunan en önemli araç olarak karşımıza çıkıyor.

Fuar katılımcılarının, ürünlerini sağlıklı bir şekilde ve zamanında fuar alanına teslim edebilecek, aldığı sorumluluğu bilen ve olası sorunları ve sonuçlarını önceden görebilen, önlem alan, ayrıntıya önem veren lojistik hizmet üreticileri ile çalışmak istedikleri bir gerçek.

Soğuk Zincir Taşımacılığı

folder_accept

Hızlı tüketim malzemelerinin özelliğini kaybetmeden hidrolik liftli ve firigorifik araçlarla istenilen saatte ve istenilen yerde olmasını sağlamak.
 

Ambar Taşımacılığı

folder_accept

Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre taşıma şekilleri geliştirilir ve bunlar uygulanır.Ambar taşımacılığı da bunlardan biridir.Özellikle Anadolu da ki küçük ve orta ölçekli müşterilerinizin İstanbul dan aldırmak istediği kilogram veya koli bazındaki malzemelerin sevkiyatında ambar taşımacılığı kullanılır.